Jaunumi


Nokian zLine

Efektīva akvaplanēšanas novēršanas

 

Sānu rievas ļauj veidot lielisku saķeri ar slapju ceļu un efektīvu riepas akvaplanēšanas novēršanu pat sarežģītos apstākļos.

Saskaņā ar pētījumu lietus ir laika fenomens, kas vasarā izraisa visvairāk ceļu satiksmes negadījumus. Pēkšņs negaiss palielina iespēju uz laiku zaudē kontroli pār automašīnu. Iemesls tam ir saķeres zudums vai akvaplanēšanas draudi, kas var uzreiz pārvērst autovadītāju par pasažieri.

 

Nokian riepās ir iestrādātas īpašas sānu rievas, kas uzlabo riepas saķeri ar slapju ceļu un novērš akvaplanēšanu pat grūtos laika apstākļos. Šie elipsveida robojumi uzkrāj sevī vairāk ūdens nekā šķērsrievas. Šī konstrukcija nodrošina lielisku saķeri arī tad, kad riepa ir nodilusi, jo sānu rievas apakšējā daļā ir lielākas. Riepai dilstot, sānu rievu apjoms palielinās, nevis samazinās.

 

Precīzāka vadāmība, riepas daudzslāņu struktūra

 

Labāk vadāmība, lielāka saķere un prognozējamāka braukšana.

 

Izmantojot daudzslāņu struktūrā dažādus gumijas

sastāvus, var ietekmēt dažādas riepas īpašības. Riepas virsējā, jeb protektora, slānī izmanto Nokian* Intelligent UHP Silica gumijas sastāvu, kas ir īpaši pielāgots smagiem darba apstākļiem un lielam ātrumam, tas nodrošina, ka auto vadāmība saglabājas prognozējama jebkuros apstākļos.

 

Starpslāni zem protektora virsmas veido nano silīcija savienojums ar mazu molekulu. Šī unikālā kombinācija padara riepas daudz precīzāk „reaģējošas” uz stūres kustību nekā tradicionālie gumijas savienojumi.

 

Apakšējais slānis daudzslāņu struktūrā ir īpaši stingras gumijas savienojums, kas samazina riepas rites pretestību un siltuma rašanos. Mazāka siltuma rašanās palielina riepas izturību, bet zema rites pretestība samazina degvielas patēriņu un videi kaitīgos izmešus.

 

Braukšanas stabilitāte, saķere ar slapju ceļu un akvaplanēšanas novēršana

 

Dziļas, diagonālās rievas uz garenvirziena ribām stabilizēt braukšanu, vienlaikus efektīvi novēršot akvaplanēšanu.

 

Jaunajā Hydro Grooves inovācija efektīvi novērš

akvaplanēšanu, izspiežot ūdeni starp riepu un ceļa virsmu, novadot to garenvirziena rievās.

 

© Automotīvs - Visas tiesības aizsargātas 2013-2020