Jaunumi


Jaunā Nokian Hakapellita R2 - revolucionāras ziemas riepas

Jaunā Nokian Hakkapeliitta R2 ziemas riepa ir pirmā izvēle tiem autobraucējiem, kuri novērtē braukšanas komfortu un domā par dabas saglabāšanu. Šīs riepas nodrošina būtisku degvielas ietaupījumu un samazinātu oglekļa dioksīda emisiju. Riepas rites pretestība ir par 5% zemāka, salīdzinot ar iepriekšējo Nokian HKPL R riepu modeli, kurš, salīdzinot ar konkurentiem, jau bija labākais degvielas taupīšanā.

Turklāt Nokian Hakkapeliitta R2 drošības raksturlielumi uz ledus, sniega un slapjiem ceļiem tika uzlaboti, pateicoties jaunākās paaudzes protektora gumijas sastāvam, Cryo Crystal konceptam. Īpaši var izcelt darbību uz ledus, kur jaunajai Nokian Hakkapeliitta R2 bremzēšanas ceļš no 80 km/h līdz 0 km/h ir par 10m īsāks, nekā iepriekšējam modelim Nokian HKPL R, kas jau ir zināms ar lielisku saķeri uz ledus.

 

 

Cryo Crystal koncepts jaunajās riepās veicina optimālu attiecību starp garenvirziena un šķērsvirziena saķeri. Riepā iestrādātās „dimantcietās” daļiņas, kas izskatās pēc daudzšķautņu kristāliem un „strādā” kā riepu radzes, uzlabo riepas saķeri uz ledus. Ar asajām un cietajām šķautnēm, tās „saķer” ceļa virsmu. Riepai dilstot, dabai draudzīgie kristāli, kas vienmērīgi iestrādāti riepas protektorā, „nāk uz āru” un aktivizē „saķeres rezerves”.

 

Jaunā Nokian Hakkapeliitta R2 riepas gumijas sastāvs rada neatkārtojamu saķeri uz ledus, sniega un slapja ceļa, kā arī teicamu nodilumizturību dažādos apstākļos.

Jaunais, uz cryogenic silane bāzes veidotais silīcija gumijas sastāvs, tika attīstīts, lai uzlabotu Nokian Hakkapeliitta R2 saķeri uz ceļiem ar „melno” ledu. Rapšu eļļa darbojas kā katalizators cryogenic silane sastāvā īpaši zemās temperatūrās. Tā saista silica un dabisko kaučuku, lai kopā tie „strādātu” nevainojami.

Rapšu eļļa saglabā riepas stiepes izturību, kas uzlabo riepas kopējo izturību, ka arī nodrošina labāku saķeri uz sniega un ledus.

Nokian Hakkapeliitta R2 riepas gumijas sastāvā ir ievērojami palielināts dabiskā kaučuka daudzums. Arī tas pozitīvi ietekmē saķeri ekstremālos ziemas apstākļos, jo dabiskajam kaučukam piemīt stabilas īpašības lielā temperatūras diapazonā. Riepas protektors saglabā elastību jebkuros laika apstākļos un, atkarībā no saķeres līmeņa un temperatūras, aktīvi „strādā” protektora bloku lameles.

 

© Automotīvs - Visas tiesības aizsargātas 2013-2020