Jaunumi


Goodyear iepazīstina ar 2020. gada ziemas riepām

Goodyear 2020. gada ziemas riepu klāstā, atrodamas gan radžotas riepas īpaši skarbiem ziemas apstākļiem UltraGrip Ice Arctic, gan plašs bezradžu riepu piedāvājums, gan arī jaunums UltraGrip Cargo – ziemas riepas mikroautobusiem.

 

Radžotas riepas

 

UltraGrip Ice Arctic — labākai saķerei un īsākam bremzēšanas ceļam uz ledus

UltraGrip Ice Arctic ir radīta īpaši Ziemeļvalstu skarbajiem ziemas apstākļiem. Goodyear progresīvā radžu tehnoloģija ar novatorisku radzes formu un korpusu palīdz tām saglabāt virzienveida pozīciju un nodrošināt efektīvu saķeri ar ledu. Lai panāktu labāku vilktspēju uz ceļa, radzei ir izveidota asa priekšējā mala, kas paātrinājuma laikā nodrošina labāku saķeri ar ledu. Tās forma sniedz dubultu stabilitāti, un platāka aizmugurējā mala nodrošina efektīvāku bremzēšanu. Ir pieejamas 58 dažādu izmēru UltraGrip Ice Arctic (diametrs no 13 līdz 19 collām), 15 izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

 

UltraGrip Ice Arctic SUV – labākai vadāmībai uz sniega un ledus

UltraGrip Ice Arctic SUV ar unikālo radžoto riepu tehnoloģiju ir īpaši piemērota Eiropas ziemeļu reģionos, kur temperatūra tradicionālā ziemas dienā var nokristies krietni zem -15 °C. Riepa nodrošina nevainojamu sniegumu arī siltākās ziemas dienās, jo protektors ir īpaši izstrādāts sniega, šķīdoņa un ūdens izvadīšanai, maksimāli palielinot riepas saskares virsmu ar ceļa segumu un stiprinot noturību pret akvaplanēšanu. Ir pieejamas 48 dažādu izmēru UltraGrip Ice Arctic SUV (diametrs no 15 līdz 20 collām), piecu izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

 

Ziemeļvalstīm paredzētas neradžotas ziemas riepas

 

Bezradžu ziemas riepa UltraGrip Ice 2 — vairāku testu uzvarētājs

UltraGrip Ice 2 ir īpaši bargiem ziemas apstākļiem piemērota neradžota riepa. Tās izstrādes mērķis bija nodrošināt nemainīgi stabilu sniegumu, uzlabot saķeri ar ceļa virsmu, bremzēšanas sniegumu sniegā un uz ledus, kā arī vispārējo sniegumu uz slapja un sausa ceļa seguma. Active Grip tehnoloģija veicina riepas un ceļa savstarpējo saķeri uz ļoti slideniem ceļiem. Riepas taisnās lameles it kā iegrimst virsmā, tāpēc riepai ir laba vilktspēja un bremzēšanas sniegums tieši sniegā un uz ledus. Ir pieejamas 58 dažādu izmēru UltraGrip Ice 2 (diametrs no 13 līdz 19 collām), 17 izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

 

UltraGrip Ice SUV - izcils sniegums uz ledus

UltraGrip Ice SUV riepas mīkstais gumijas sastāvs nodrošina augstu elastību pat ļoti zemā temperatūrā, veicina labāku saķeri uz ledus un sniegā, piedāvājot optimālu vadāmību. Izstrādes procesā Goodyear pētīja īpašas prasības tieši apvidus automobiļu riepām, jo šie transportlīdzekļi ir smagāki un tas palielina riepu slodzi. Tieši tāpēc tām ļoti būtiskas īpašības, kas nodrošina labu saķeri un vadāmību. Liela nozīme šajā riepā ir ActiveGrip tehnoloģijai. UltraGrip Ice SUV ir aprīkota arī ar TOPIndicator tehnoloģiju, kas nodrošina riepu protektora nolietojuma uzraudzību. Uz riepas izvietotais simbols līdz ar nolietojumu izdziest, tā ļaujot sekot līdzi riepas veiktspējai un nepalaist garām brīdi, kad to ir laiks mainīt. Ir pieejamas 37 dažādu izmēru UltraGrip Ice SUV (diametrs no 16 līdz 20 collām), 11 izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

 

Eiropas ziemai piemērotas neradžotas riepas

 

UltraGrip Performance+ - īss brezēšanas ceļš uz slapja un sausa ceļa

 

Augstas veiktspējas transportlīdzekļiem paredzētajām riepām Goodyear UltraGrip Performance+ ir uzlabots sniegums ziemas apstākļos uz slapja un sausa ceļa, ko nodrošina divas galvenās tehnoloģijas. Tehnoloģija Traction Protect iekļauj inovatīvu gumijas sastāvu, kas uzlabo riepas deformācijas un reformācijas spēju. Tādējādi tiek uzlabota arī spēja pārnest bremzēšanas spēku uz saķeri. Savukārt tehnoloģijas Winter Grip darbību nodrošina jauns savienojums, kas uzlabo gumijas elastīgumu zemā temperatūrā un sekmē saķeri uz sniega un ledus. Ir pieejamas 49 dažādu izmēru UltraGrip Performance+ (diametrs no 15 līdz 21 collai).

 

UltraGrip Performance SUV – labākais risinājums apvidus automobilim

Protektors nodrošina UltraGrip Performance SUV līdzsvarotu sniegumu gan uz sausa, gan sniegota ceļa. ActiveGrip tehnoloģija nodrošina labāku saķeri un bremzēšanas īpašības, vienlaikus SUV optimizētais rievu un bloku izvietojums sniedz labāku saķeri tieši ar sniegotu ceļu. Ir pieejamas 39 dažādu izmēru UltraGrip Performance SUV (diametrs no 16 līdz 22 collām), četru izmēru riepas ir ar SoundComfort tehnoloģiju.

 

UltraGrip 9+ - uzlabots ziemas sniegums

Laižot klajā UltraGrip 9+, Goodyear piedāvā patērētājiem riepu, kas ir piemērota sarežģītiem ceļa apstākļiem. Tehnoloģija Mileage Plus aizsargā riepu pret plaisām un gumijas daļiņu atdalīšanos sarežģītos ceļa apstākļos, tādējādi palielinot nobraukumu. UltraGrip 9+ riepā ir iestrādāta arī tehnoloģija Winter Grip, nodrošinot izcilu saķeri ar sniegu un ledu. Ir pieejamas 33 dažādu izmēru UltraGrip 9+ (diametrs no 14 līdz 16 collām).

 

Jaunums! UltraGrip Cargo – ziemas riepas vieglajiem kravas auto un mikroautobusiem

UltraGrip Cargo būs piemērots nelieliem kravas transportlīdzekļiem arī sarežģītākos ziemas apstākļos – piemēram, šķīdonī vai uz sniegota ceļa seguma. Goodyear veiktie protektora dizaina un gumijas sastāva uzlabojumi furgoniem paredzētajai jaunajai ziemas riepai nodrošina izcilu bremzēšanu uz sniega un samazina ekspluatācijas izmaksas, mazinot riepas nobraukumu. Ir pieejamas 18 dažādu izmēru UltraGrip Cargo (diametrs no 15 līdz 17 collām).

 

 

 

© Automotīvs - Visas tiesības aizsargātas 2013-2020