Drošības skrūves

McGard riteņu drošības skrūves/uzgriežņi - efektīvs risinājums pret auto riteņu zādzību.

 

McGard drošības skrūves/uzgriežņi ir tikpat viegli lietojamas kā parastās disku skrūves/uzgriežņi, bet to atskrūvēšanai ir nepieciešama īpaša atslēga. Skrūvju/uzgriežņu dizains dod iespēju radīt neierobežotu daudzumu, ar datoru ģenerētu, atslēgas zīmējumu variantu. McGard produkcija tiek ražota rūpnīcās Vācijā un ASV, lai kvalitāte atbilstu visstingrākajām automašīnu ražotāju standartaprīkojuma drošības un ilgmūžības prasībām.

 

McGard piegādā savu produkciju vairāk nekā 30 autorūpnīcām visa pasaulē. McGard ir pasaules līderis drošības skrūvju un uzgriežņu ražošanā. Gan skrūves/uzgriežņi, gan atslēga ir izgatavota no divu veidu dzelzs sakausējuma, nodrošinot ilgmūžību un augstu pretkorozijas noturību.

 

Vienai automašīnai paredzēts viens McGard komplekts, pa vienai drošības skrūvei/uzgrieznim uz katru riteni. Komplektā ietilpst 4 uzgriežņi vai skrūves, atslēga un lietošanas pamācība ar atslēgas kodu. Šis kods būs vajadzīgs, ja gadīsies nozaudēt vai sabojāt atslēgu. Nosūtot kodu uz McGard rūpnīcu, iespējams izgatavot jaunu atslēgu, kas derēs tikai Jūsu McGard  drošības skrūvēm vai uzgriežņiem.

 

McGard drošības skrūvju vai uzgriežņu komplekta cena 37 EUR

 

© Automotīvs - Visas tiesības aizsargātas 2013-2022