Jaunumi


Jaunā Nokian Hakkapeliitta 9

Dabiski funkcionāls

 

Pasaules vissmagākajos apstākļos visiem radījumiem jābūt spējīgiem pielāgoties. Kaktuss tuksneša sausumā, jūras aļģes izdzīvo ļoti sāļajā ūdenī, majestātiskais alnis ar trauslajām kājām pārvietojas visdziļākajā sniegā. Tas viss liecina par dabas atjautību, un tas viss ir dabiski funkcionāls.

Arī mums bargajā ziemā jāspēj pielāgoties, gan dzīvē, gan inovācijās. Nokian Tyres nodrošina jaunus funkcionalitātes un drošības standartus visprasīgākajos braukšanas apstākļos.

Nākamās paaudzes ziemas riepas ir radītas - Nokian Hakkapeliitta 9 un pasaulē pirmā Functional Stud Concept (funkcionālo radžu koncepcija).

 

Kontrolēta drošība un vislabākā saķere ziemā

 

Jaunā produkta pamatā ir unikāla, patentēta Nokian Tyres Functional Stud Concept (funkcionālo radžu koncepcija). Jaunās Nokian Hakkapeliitta 9 izmanto divus dažādus radžu veidus. Izmantojot dabisko efektivitāti, īpašās radzes nodrošina vieglu un ērtu braukšanu pat visbargākajās ziemas dienās.

Centrālās daļas radzes maksimāli palielina drošu saķeri, bremzējot vai paātrinoties. Ārējo zonu radzes nodrošina pirmklasīgu saķeri slidenos pagriezienos. Neatkarīgi no tā, vai jūs braucat pa apledojušu ceļu vai sniegu, radzes vienmēr droši turēs jūs auto uz ceļa.

Šī unikālā jaunā tehnoloģija ir pirmā šāda veida tehnoloģija pasaulē - tieši tas, ko jūs sagaidāt no ziemas riepu vadošā ražotāja.

 

https://www.nokiantyres.com/hakkapeliitta9

© Automotīvs - Visas tiesības aizsargātas 2013-2020